Medline Acil Sağlık Hizmetleri

Acil Doktorlu Kara Ambulansı Hizmeti

Hizmetimizin kapsamı, Medline üyelerinin acil bir durumda telefon ile Medline’a ilk ulaştığı andan itibaren, bulunduğu yere ulaştırılan acil doktor ve full yoğun bakım donanımlı ambulans ile tedavisi tamamlanıncaya veya en uygun hastaneye transportu ve hekim ile buluşmasını takiben hastanedeki yatağına teslim edilinceye kadar sürer ve kişinin yakınlarının haberdar edilmesi ile sonuçlanır. Medlineambulansları, uluslararası standartlardaki donanımıyla doktor, anestezi teknisyeni ve ilkyardım eğitimi almış sürücüden oluşan bir ekiple hizmet vermektedir.

365 Gün 24 Saat Telefon ile Tıbbi Danışmanlık Hattı

Hangi saatte olursa olsun (0212) 444 12 12 nolu telefondan kesintisiz tıbbi danışmanlık hizmeti Alarm Merkezi’ndeki görevli hekimler tarafından verilmektedir. İlk çalışta hekim tarafından açılan bu telefona, GSM operatörlerinden alan kodu çevrilmeden ulaşılabilmektedir. Acil olan veya olmayan durumlarda Alarm Merkezi’ndeki hekim tarafından Medline Üyesine mevcut sağlık problemi konusunda aydınlatıcı bilgi verilir ve yapılması gerekenler konusunda yönlendirilir. Bu hizmette, ilaç tavsiye edilmez ve reçete düzenlenmez.

Hastane Organizasyonu

İlk müdahale yapıldıktan sonra, ekip doktoru hastanın hastane koşullarında tedavi görmesine karar verirse, öncelikle hastaya ve hasta yakınına gitmek istediği hastane sorulur. Hastanın durumu belli donanıma sahip bir hastanede çözülmesi gereken özel bir durumsa, Medline ekibi hasta ve hasta yakınına bu konudaki alternatifleri sunar ve hastanın hastanedeki yerinin önceden hazırlanmasını sağlar.

Medikal Bilgi Köprüsü

Medline, ileri bilgisayar donanımı ve mobil iletişim teknolojisiyle hasta, hasta yakını, ambulans ekibi, alarm merkezi doktoru ve hastane arasında medikal iletişim sağlayarak zaman kaybının önüne geçilmesini sağlamaktadır.
 
UMARIZ HİÇ İHTİYACINIZ OLMAZ AMA İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA
(0212) 444 12 12 MEDLINE HER ZAMAN YANINIZDA …


www.medline.com.tr