T.C.
ÖZEL FERİKÖY ERMENİ İLKOKULU
VELİ - ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜNLERİ ÇİZELGESİ
İSTANBUL VALİLİĞİ
2017–2018 ÖĞRETİM YILI
Başak Uysal Giray
Türkçe1A 3A Salı : 11.40 – 12.20
Perşembe : 10.10 – 10.50
Maral Özdağ
Sınıf Öğretmeni1A Pazartesi : 11.40 – 12.20
Cuma : 09.15 – 09.55
Mirey Kalaycı
Sınıf Öğretmeni1A Pazartesi : 11.40 – 12.20
Cuma : 09.15 – 09.55
Sibil Manukyan
Sınıf Öğretmeni2A Pazartesi : 10.10 – 10.50
Perşembe : 11.40 – 12.20
Karolin Barak
Sınıf Öğretmeni3A Pazartesi : 10.55 – 11.35
Cuma : 10.55 – 11.35
Eliz Berin
Sınıf Öğretmeni4A Salı : 10.10 – 10.50
Cuma : 13.05 – 13.45
Hagop Mamigonyan
MüzikTüm SınıflarSalı : 12.45 – 13.00
Serkan Şahin
Görsel SanatlarTüm SınıflarÇarşamba : 11.40 – 12.20
Kamer Düvenci
Beden EğitimiTüm SınıflarCuma : 11.40 – 12.20
Betül Arat Kuyumcu
Bilişim TeknolojileriTüm SınıflarSalı : 11.40 – 12.20
Sultan Çapan
Türkçe2A 4A Salı : 12.45 – 13.00
Perşembe : 12.45 – 13.00
Sultan Çapan
Sosyal Bilgiler4A Salı : 12.45 – 13.00
Perşembe : 12.45 – 13.00
Karolin Papazyan
İngilizce3A 4A Salı : 08:30 – 09:30
Cuma : 11.40 – 12.20
Margrit Nışan
İngilizce2A Salı : 11.40 – 12.20
Perşembe : 09.15 – 09.55
Astğik Balıkçıoğlu
İngilizce1A Salı : 09.15 – 09.55
Cuma : 11.40 – 12.20
NOT : Görüşmeler  I. Dönem için 09 Ocak 2018 Salı günü sona erer.
II. Dönem için 23 Mayıs 2018 Cuma günü sona erer.
T.C.
ÖZEL FERİKÖY ERMENİ ORTAOKULU
VELİ - ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜNLERİ ÇİZELGESİ
İSTANBUL VALİLİĞİ
2017–2018 ÖĞRETİM YILI
Hagop Mamigonyan
MüzikTüm SınıflarSalı : 12.45 – 13.00
Serkan Şahin
Görsel SanatlarTüm SınıflarÇarşamba : 11.40 – 12.20
Kamer Düvenci
Beden EğitimiTüm SınıflarCuma : 11.40 – 12.20
Betül Arat Kuyumcu
Bilişim TeknolojileriTüm SınıflarSalı : 11.40 – 12.20
Mehmet Erincik
Türkçe5A 6A 7A 8A Çarşamba : 10.55 – 11.35
Perşembe : 10.55 – 11.35
Hera İskenderoğlu
Ermenice6A 7A 8A Pazartesi : 10.55 – 11.35
Cuma : 13.05 – 13.45
Hera İskenderoğlu
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi5A 6A Pazartesi : 10.55 – 11.35
Cuma : 13.05 – 13.45
Aret Anuşyan
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi7A 8A Çarşamba : 09.55 – 10.10
Liza Çakaroğlu
Fen ve Teknoloji6A 7A Salı : 10.55 – 11.35
Perşembe : 10.55 – 11.35
Selin Demircioğlu
Matematik7A 8A Pazartesi : 13.05 – 13.45
Salı : 09.55 – 10.10
Perşembe : 12.45 – 13.00
Aylin Cırıl
Fen ve Teknoloji5A 8A Pazartesi : 13:50 – 14:30
Çarşamba : 11.40 – 12.20
Julia Sağıryan
Matematik5A 6A Pazartesi : 08:30 – 09:30
Karolin Papazyan
İngilizce5A 8A Salı : 08:30 – 09:30
Cuma : 11.40 – 12.20
Margrit Nışan
İngilizce5A 6A Salı : 11.40 – 12.20
Perşembe : 09.15 – 09.55
Astğik Balıkçıoğlu
İngilizce7A Salı : 09.15 – 09.55
Cuma : 11.40 – 12.20
Cahit Surha
Sosyal Bilgiler5A 6A 7A 8A Salı : 09.15 – 09.55
Perşembe : 11.40 – 12.20
NOT : Görüşmeler  I. Dönem için 09 Ocak 2018 Salı günü sona erer.
II. Dönem için 23 Mayıs 2018 Cuma günü sona erer.