T.C.
ÖZEL FERİKÖY ERMENİ İLKOKULU
VELİ - ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜNLERİ ÇİZELGESİ
İSTANBUL VALİLİĞİ
2021–2022 ÖĞRETİM YILI
Başak Uysal Giray
Türkçe1A 3A Pazartesi : 10:50-11:25
Çarşamba : 10:50-11:25
Sultan Çapan
Türkçe2A 4A Salı : 10:50-11:25
Cuma : 10:00-10:35
Sultan Çapan
Sosyal Bilgiler4A Salı : 10:50-11:25
Cuma : 10:00-10:35
Maral Özdağ
Sınıf Öğretmeni1A Pazartesi : 10:00-10:35
Çarşamba : 10:00-10:35
Mirey Kalaycı
Sınıf Öğretmeni1A Pazartesi : 10:00-10:35
Çarşamba : 10:00-10:35
Sibil Manukyan
Sınıf Öğretmeni2A Salı : 10:00-10:35
Perşembe : 10:50-11:25
Karolin Barak
Sınıf Öğretmeni3A Çarşamba : 10:50-11:25
Cuma : 12:50-13:25
Eliz Berin
Sınıf Öğretmeni4A Salı : 09:15-09:50
Perşembe : 12:50-13:25
Astğik Balıkçıoğlu
İngilizce1A Pazartesi : 10:50-11:25
Perşembe : 11:35-12:10
Karolin Papazyan
İngilizce2A Salı : 11:35-12:10
Perşembe : 12:50-13:25
Ceyda Topparmak
İngilizce3A Salı : 12:50-13:25
Cuma : 10:00-10:35
Margrit Nışan
İngilizce4A Pazartesi : 11:35-12:10
Salı : 10:00-10:35
Hagop Mamigonyan
Müzik1A 2A 3A 4A Pazartesi : 09:15-09:50
Serkan Şahin
Görsel Sanatlar1A 2A 3A 4A Cuma : 10:50-11:25
Kamer Düvenci
Beden Eğitimi1A 2A 3A 4A
NOT : Görüşmeler  I. Dönem için 12 Ocak 2022 Çarşamba günü sona erer.
II. Dönem için 03 Haziran 2022 Cuma günü sona erer.
T.C.
ÖZEL FERİKÖY ERMENİ ORTAOKULU
VELİ - ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜNLERİ ÇİZELGESİ
İSTANBUL VALİLİĞİ
2021–2022 ÖĞRETİM YILI
Jale Kaya
Türkçe5A 6A 7A 8A Salı : 11:35-12:10
Perşembe : 11:35-12:10
Arzu Göyük
Sosyal Bilgiler5A 6A 7A 8A Salı : 09:15-09:50
Perşembe : 10:00-10:35
Hera İskenderoğlu
Ermenice7A 8A Çarşamba : 11:35-12:10
Perşembe : 09:15-09:50
Hera İskenderoğlu
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi5A 6A 7A 8A Çarşamba : 11:35-12:10
Perşembe : 09:15-09:50
Narot Sesil Karahisaridis
Ermenice5A 6A Çarşamba : 10:50-11:25
Perşembe : 10:50-11:25
Aylin Cırıl
Fen ve Teknoloji5A 8A Pazartesi : 12:20-12:55
Çarşamba : 09:30-10:00
Liza Çakaroğlu
Fen ve Teknoloji6A 7A Salı : 09:15-09:50
Perşembe : 10:50-11:25
Aylin Bahadır
Matematik6A 8A Pazartesi : 09:15-09:50
Perşembe : 11:35-12:10
Selin Demircioğlu
Matematik5A 7A Salı : 13:00-13:30
Cuma : 13:00-13:30
Karolin Papazyan
İngilizce5A Salı : 11:35-12:10
Perşembe : 12:50-13:25
Margrit Nışan
İngilizce6A Pazartesi : 11:35-12:10
Salı : 10:00-10:35
Astğik Balıkçıoğlu
İngilizce7A Pazartesi : 10:50-11:25
Perşembe : 11:35-12:10
Ceyda Topparmak
İngilizce8A Salı : 12:50-13:25
Cuma : 10:00-10:35
Hagop Mamigonyan
Müzik5A 6A 7A 8A Pazartesi : 09:15-09:50
Serkan Şahin
Görsel Sanatlar5A 6A 7A 8A Cuma : 10:50-11:25
Kamer Düvenci
Beden Eğitimi5A 6A 7A 8A Perşembe : 10:00-10:35
Betül Arat Kuyumcu
Bilişim Teknolojileri5A 6A 7A 8A Çarşamba : 10:00-10:35
NOT : Görüşmeler  I. Dönem için 12 Ocak 2022 Çarşamba günü sona erer.
II. Dönem için 03 Haziran 2022 Cuma günü sona erer.