2013-2014 MEZUNLARIMIZDAN SARİN TAŞHAN UWC OKULLARINDAN ERMENİSTAN’ DAKİ UWC DİLİJAN OKULUNDA İKİ YIL BOYUNCA BURSLU OLARAK EĞİTİM ALMA HAKKINI ELDE ETTİ. KENDİSİNİ TEBRİK EDER BAŞARILAR DİLERİZ.

HALEN ÖZEL GETRONAGAN ERMENİ LİSESİ’ NDE ÖĞRENİMİNE DEVAM EDEN SARİN, UWC OKULLARI’NIN 2017 SEÇMELERİNE KATILARAK HEM SINAVDAN HEM DE MÜLAKATTAN BAŞARILI BİR SONUÇLA AYRILDI VE UWC OKULLARINDAN ERMENİSTAN’ DAKİ UWC DİLİJAN OKULUNDA İKİ YIL BOYUNCA BURSLU OLARAK EĞİTİM ALMA HAKKINI ELDE ETTİ.

UWC OKULLARI ,DÜNYANIN HER YERİNDEN , KENDİ ÜLKELERİ TARAFINDAN  SEÇİLMİŞ, FARKLI ETNİK KÖKENLERE SAHİP ÖĞRENCİLERİ BİR ARAYA GETİRİP EĞİTİM VERMEYİ , İHTİYAÇLARI DURUMUNDA BU EĞİTİME BURS VERMEYİ HEDEFLEYEN, DÜNYADAKİ TEK NON GOVERNMENTAL ORGANİSATİON‘DIR (SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ).

SARİN, BU OKULDAKİ 2 YILLIK EĞİTİMİNİN SONUCUNDA INTERNATIONAL BACCALAUREATE (IB) DİPLOMASI ALACAKTIR. THE INTERNATİONAL BACCALAUREATE (IB) DİPLOMASI DÜNYANIN ÖNDE GELEN  ÜNİVERSİTELERİNCE DE KABUL EDİLEN, EN YAYGIN VE PRESTİJLİ BİR  LİSE DİPLOMASIDIR. 

MEZUN ÖĞRENCİMİZİ GÖNÜLDEN TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.
http://www.tr.uwc.org/
http://www.tr.uwc.org/colleges-and-schools/uwc-dilijan